FacebookTwitter

DSC_0259

Price breakdown- store bought= $10 for a 1.75 ounce jar homemade=$2 + 10 minutes of effort. HOMEMADE FOR THE WIN!

Price breakdown- store bought= $10 for a 1.75 ounce jar homemade=$2 + 10 minutes of effort. HOMEMADE FOR THE WIN!

Related Posts with Thumbnails
DSC 0259

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>